Робота чи подорожі в США?

Чому не два варіанти одразу? Відкрий для себе Work&Travel


Дорогий студенте, ти можеш провести за океаном аж до 4 місяців! Працюй, подорожуй, вивчай мову і знайомся з новими людьми.

Yes, I am ready to apply now
No, I would like to get more information first

Що це за програма Work and Travel USA ?

Work and Travel USA це програма для всіх студентів навчальних вузів, хто хоче жити, працювати і подорожувати в  США під час літніх канікул. Спочатку ти працюєш на американського роботодавця- це перша частина програми,  а наприкінці програми –подорожуєш   куди завгодно територією США. Якщо ти завжди мріяв/ла побувати в США і в той самий час не витратити всі гроші світу, ця програма саме для тебе!

Image

Час програми зазвичай 3-4 місяці, в залежності від офіційної літньої перерви в твоєму навчальному закладі. Не хвилюйся, ти повернешся додому перед початком навчального семестру!

Image

Познайомся з  американською культурою

Image

Отримай досвід працюючи з американськими роботодавцями

Image

Заводь нові міжнародні знайомста 

Image

Покращуй свою англійську

Image

Відвідай визначні місця в США

Image

Відкрий пригоду свого життя


Image

Яка основна мета цієї програми?

Програма була створена, щоб надати іноземним студентам можливість відчути американську культуру, живучи та працюючи в Сполучених Штатах. Вона пропонує легальний спосіб працевлаштування для компаній з великою потребою в літніх працівниках і дозволяє подорожувати протягом пільгового періоду (30 днів)  в кінці вашої програми.

Work and Travel USA — це унікальна можливість познайомитися з дивовижними людьми та зануритися в привабливу американську культуру. Під час програми ти зможеш отримати цінний досвід роботи, покращити свою англійську та знайти друзів з усього світу. Тільки уяви собі, що ти все літо говориш, слухаєш та читаєш англійською!

Гроші, які ти заробиш, працюючи протягом перших місяців програми, допоможуть фінансувати твої подорожі перед поверненням додому. Немає кращої можливості, щоб подорожувати для студентів.

Image

Хто організовує програму?

Програмою керує та регулює державний департамент США. Державний департамент уповноважує приватні компанії та організації бути спонсорами програми. Спонсори контролюють реєстрацію та перевірку кандидатів, видають необхідні візові документи, надають необхідне медичне страхування, допомагають і підтримують студентів, поки вони перебувають у США, за допомогою цілодобових ліній екстреної допомоги та гарантують, що всі студенти дотримуються правил програми.

 Alliance Abroad Group є призначеним спонсором J-1 Visa.

Реєструйся зараз

Чи варто мені розглянути Work and Travel USA?

  • Ви маєте статус студента ?
  • Вам щонайменше 18?
  • Бажаєте отримати цінний досвід в американській компанії?
  • Ви амбітний і самостійний

Якщо ви відповісте ствердно на ці запитання, Work and Travel USA саме для Вас!

Як взяти участь у програмі? Подорож до США за кілька кроків:

1

Залиш свою заявку
Реєструйся  зараз

2

Оплати реєстраційний платіж (другий платіж здійснюється лише після затвердження позиції роботодавцем)

3

Заповни заявку та додайте необхідні документи

4

Вибери пропозицію про роботу, яка вас цікавить, зі списку доступних (Приклади пропозицій про роботу)

5

Підготуй резюме англійською мовою та відео самопрезентацію

6

Співбесіда з приймаючою компанією (онлайн або під час Ярмарку вакансій)

7

Підпиши Job Offer, видану після затвердження роботодавцем

8

Подай заявку на отримання візи у встановлений термін. Ми допоможемо Вам оформити документи та заяви в консульстві.

9

Після отримання візи забронюй авіаквиток

10

Візьми участь в онлайн-передвиїздному тренінгу

Вартість програми 1750 доларів США

Що входить у вартість?

  • 250 доларів США – реєстраційний внесок (сплачується одразу після подання заявки).
  • 1500 USD – плата за програму, включаючи страховку (оплачується після прийняття роботодавцем).

Дізнайтесь думки учасників Work and Travel

Image
Image

Кароліна

«Через кілька днів виявилося, що англійська не така вже й погана, і працювати дуже приємно. Мої колеги по роботі відповіли на кожне з моїх запитань і допомогли мені, наскільки це було можливо. Я також мала прямий контакт з клієнтами, завдяки через 3-4 тижні спілкування англійською стало чимось природним».

Image
Image

Майклl

«Завдяки підтримці Alliance Abroad я здійснив свою мрію і поїхав до США. Я завжди хотів це зробити, але ніколи не міг добре організувати свої фінансові ресурси та всю поїздку. Alliance Abroad допоміг мені практично в усьому, від оформлення візи до вибору ідеального роботодавця та проживання. І все це за доступною ціною. Рекомендую всім! Америка дивовижна. Ця енергія, ці люди і стільки можливостей… Це неймовірний досвід!»

Image
Image

Томас

 "Я можу рекомендувати поїздку з Alliance Abroad до США всім, особливо студентам, які бояться, що це можуть бути значні витратати. Чому? Ця програма справді окупається — я працював близько 2,5 місяців роботи, а за наступні кілька тижнів я зібрав грошей на поїздку майже на місяць! Я побував у багатьох цікавих місцях, таких як Гаваї та Флорида, де знайшов чудових друзів. Я також був у Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Сан-Франциско... Всім рекомендую".

Надішліть нам свою заявку та отримайте повну підтримку в процесі вибору вакансії!

Реєструйся зараз

Переглядайте пропозиції роботи в Work and Travel

Сотні пропозицій у сфері готельного господарства, гастрономії, туризму тощо. Work and Travel, як правило, є сезонною роботою в туристичних напрямках. Наші студенти працюють в основному в магазинах, готелях, ресторанах і парках розваг, як рятувальники в басейнах, в пунктах прокатуі т.д. Перегляньте поточні пропозиції роботи в США, доступні за програмою Work and Travel.

Питання та відповіді

Що ще варто знати? Нижче ви знайдете запитання, які найчастіше задають.

Image